Prezent inny niż wszystkie? Slow Paczka, a w niej „powolny” miś – to jest to!

Mikołajkowa lub gwiazdkowa paczka, pełna naturalnych, ręcznie wytwarzanych produktów z rodzimych manufaktur, to naprawdę ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą podarować najbliższym coś „innego”.
Ręcznie robiona czekolada, naturalne mydło z prawdziwej mydlarni, kosmetyki oparte o ekologiczne produkty, zdrowe konfitury w niecodziennym wydaniu, czy „małe co nieco” w postaci masła orzechowego z bananem i chia, a do tego szczypta słodkości bez dodatku cukru. Wszystko to przepięknie, minimalistycznie i ekologicznie opakowane. Taka właśnie jest Slow Paczka Radości; starannie skomponowana z produktów najwyższej jakości, wytwarzanych z prawdziwą pasją, w małych polskich manufakturach. Ekipa zaangażowana w stworzenie Slow Paczki, to grupa ludzi głęboko wierząca w filozofię odrzucającą masową i tandetną produkcję bez jakiegokolwiek wyrazu. Wybierając Slow Paczkę, wybierasz tylko to co naturalne, bezpieczne oraz w pełni ekologiczne.

W tym roku swój udział w tworzeniu Slow Paczki ma też LuLu. W naszej Pracowni powstała urocza maskotka – Biały Miś, który na specjalne życzenie został ubrany w świąteczny kubraczek. Jesteśmy przekonani, że w połączeniu ze zdrowymi smakołykami i cudownymi, ręcznie wykonanymi drobiazgami wywoła u niektórych szeroki uśmiech. Mowa tu o tych, którzy na Święta czekają najbardziej i potrafią przeżyć je „powoli”, ciesząc się i chłonąc każdą sekundę tego wyjątkowego czasu. Chodzi oczywiście o Najmłodszych.
Biały Miś jest wykonany ze 100% bawełny, która posiada certyfikat OeKo Tex Standard 100, a wypełnia go antyalergiczna kulka. Nie możemy się już doczekać chwili kiedy nasze misie trafią małych dziecięcych rączek, dla których zostały stworzone.
Według nas cała idea stworzenia Slow Paczki jest genialna, dlatego tak chętnie się w nią zaangażowałyśmy 🙂
Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i sprawić komuś ten wyjątkowy prezent, zapraszamy na stronę www.slowpaczka.pl
Brak automatycznego tekstu alternatywnego.