Jak montować nasze PANELE tapicerowane?

Kiedy pomysł produkcji paneli zagłówkowych powoli dojrzewał w naszych głowach, jednym z głównych zagadnień był problem – jak zamontować je na ścianie. System musiał być prosty, pewny i przyjazny dla Ciebie jako użytkownika. Testowaliśmy dziesiątki rozwiązań, mocując panele do różnych powierzchni w naszych mieszkaniach, zrywając je, mocując ponownie i znów demontując. Przebrnęliśmy przez kleje, wkręty, gwoździe i pianki montażowe, ocierając się niemalże o czarną magię i substancje pochodzenia pozaziemskiego. Ostatecznie wybraliśmy dla Ciebie system mocowania paneli zagłówkowych, oparty na rzepach. Nie są to zwykłe rzepy – ale o tym za chwilkę.

Zastanawiasz się pewnie dlaczego akurat taki system? Powód jest prosty, mocowanie jest na tyle wytrzymałe, aby panel wisiał na Twojej ścianie tak długo jak sobie tego życzysz. Rzep pozwala łatwo zdemontować panel i wymienić go na inny. Mocowanie na rzepy jest nieinwazyjne dla powierzchni przeznaczonej do montażu. I ostatecznie, rzep nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi.

Do prawidłowego zamocowania zestawu paneli potrzebne są jedynie; miejsce które wybierzesz, kilkanaście sekund wolnego czasu oraz ręce operatora-montażysty ?

I pytanie podstawowe- jakie rzepy polecamy. Zdecydowanie Command, dostępne w naszym SKLEPIE.

Dlaczego nie są to zwykłe rzepy? Ponieważ jest to specjalny system 3M Command, objęty patentem. Panele zamocowane są solidnie, ale ich demontaż nie wymaga użycia dużej siły. Rzepy wydają charakterystyczny „klik” podczas montażu, dzięki czemu wiesz że panel zamocowany jest poprawnie. Dodatkowo, przy prawidłowym usuwaniu ze ściany nie pozostawiają one żadnego śladu.